Archives for Mart 2014

Evden Eve Taşımacılık

İstanbul evden eve taşımacılık hizmetlerimizde sigorta yapılmadan bir eşyanın sevki yapılmamakta bünyemizdeki elemanlar işçilik bir evin veya ofisin eski yerinde sevkindeki görevi evinizin zarar görmeden yeni evinize sorunsuz ulaştırmakla yükümlüdür. Firmamız kazara zarar gören eşyaları tamiratı mümkün ise yerinde tamiratı mümkün değilse bölümüne göre atölyemize tamiratı için götürülüp tamiratının yapılması sonrası en kısa sürede teslim ediyoruz bu işlem ücretsiz uyguluyoruz. Üsküdar evden eve nakliyat müşteri memnuniyetiniz önceliğimiz le beraber asıl hedefimiz müşteri referansı hizmet kalitemizi bir üst çıtaya çıkarmaktır,konusunda uzmanlaşan işçilerimiz günümüzün gelişen yeni çıkan ürünlerini firmamız bünyesinde test ederek uygun paketleme malzemelerini kullanmak riksleri minimum seviyeye indirmeyi hedeflemektedir.

Parça Eşya Taşıma; Genel ağırlık olarak şehirler arası uygulanan bir işlemdir. Biz şehirler arası bu uygulamaya hizmet vermemekteyiz nedeni, yeterli sayıda eşya toplanamaması ve aynı güzergah üzeri adreslerin çıkmaması bu nedenler teslimat tarihinde gecikme olamasına sebep olmaktadır. Bu uygulamayı istanbul şehir içinde uygulama projesini gerçekleştirip amaç, müşteriye hizmet işçiliğimizi görsel olarak göstermek parça eşya taşıma fiyatları referans çoğunluğu sağlamak amaçlı bünyemizde şehir içi saat yasağı olmayan kamyonetler bulundurarak hizmet sağlıyoruz çoğu nakliye firması bu maliyetten kaçınarak arada komisyon alarak bizden hizmet sağlayıcı olmamızı istemektedir.

Gerek Duyulan Anlar; Eşya değişimi, çeyiz eşyası, yatak odası, yemek odası, öğrenci eşyası, bekar eşyası, temel eşyalar olmadan kişisel eşyalar gibi anlatabiliriz.

Nakliyatta  bilinmesi gerenkenler dikkat; Her müşteri ev taşımacılığı doğrultusunda ekonomik çözümler arar ama ekonomik uygun fiyat olması kaliteyi düşürü, hizmet kalitesi düşmeden nasıl firma bulunur yeterli sayıda elemanın olması, önceden eşyaların listesi oluşturulmalı, gelecek aracın eşyayı alacak kapasitede olması, paketlemenin nasıl olacağı ve bina ile aracın park mesafesinin kısa olmasıdır.

Konusunda uzman ekip nasıl fayda sağlar; Bilindiği gibi eskiye göre evden eve nakliyat firmaları çoğalmıştır bu pastadan her firma payını almak için müşteriye vaatlerde bulunarak bunları gerçekleştirmeden hizmet sunarak eksik eleman getirerek eşyaları ziyan etmekte uzman kadro yeterli eleman sayısına ve malzemeye bağlı eşyalar paketlenir,kolilere hangi odadan alındığı yazılır ana mobilya ve koltuklar dekorasyona uygun dizayn edildikten sonraki süreçte koliler odalara vitrin kolileri salona, kırılacak ve mutfak gereç kolileri mutfağa, yatak odasının kolileri ve giyisileri uygun bir şekilde ikişer sıra halinde istif yapılarak fazla yer kaplamadan bırakılır bu işlemler kaliteyi yükselterek sonraki süreçte yerleşmede kolaylık sağlamaktadır.

Hakkımızda

İstanbul iline yıllardır hizmet vermekteyiz 1990 yılından bu günümüze senelerin verdiği deneyim sagyesinde müşteri taleplerine nasıl karşılık verileceğini benimseyerek hizmet ağımızda ev,ofis,piyano ve kasa nakliyatların da yenilikçi taşınma projelerimiz müşterilerimize sunmaktayız. Aile bireylerinin çoğunluğu firmamızda görevleri doğrultusunda eşyalarınız kırılmadan,çizilmeden sorunsuz yeni evinize dekorasyonu ile kurulumunu yaparak teslim ediyoruz.

Ofis taşıma

Evden eve taşımacılığı ofis taşıma hizmetinde senelerin vermiş olduğu deneyim ile sizin için her zaman çağın yeniliklerine uymayı başarmıştır. Örneği sizin gibi ofisi olan ve tarafımızca taşınma talebinde bulunmanızdır. Ofis taşıma işlemi profesyonel plan, kalifiye personel departmanların deneyiminde bitmektedir. Bunun için size taşımacılığın eğitimini almış son derece işçiliğin uzamanı olan ekipler bünyemizde bulundurarak işin en doğru şekilde icra ve nakliyesini sağlarız.

ofistasima

 

Şirketimizle anlaşmanız taktirde öncelikle tüm ofis departmanı teminat altına alınarak oluşabilecek kaza veya hasarların önünü kapatıyoruz. Bütün masalarınızın üstünün toplanıp barkotlanması, masa ve sandalyelerinde taşıma planına uygun aynı şekilde uygulamaya konulması ve her ürünün numaralandırılmış oda ve şahıs adı ile belirlenmesi taşınma işlemine hazır hale getirilmesi sağlanır. Bu konuda para kasanız vb ürünler (özel ürünler) ekspertiz yapılırken ibraz ederek sözleşmeye ekletmelisiniz. Belirlenen taşınma günü öncesi gerekli departman yönlendirme yetkililer tahsisi yapılıp her türlü işlem öncesi sizlere ve tahsis edilen departmanlarımıza bilgi akışı yapılcaktır. Taşımacılık işlemi tamamen sorunsuz planlama sayesinde yürütülmeli ki soru işareti olmadan hizmet işlemleri yapılabilinsin.

nakliyat-log

 

 

 

 

Bu işlem sonrası nakliyat olacak ürünler demonte edilip, özel üretim çiftkat içi mukavva kartonlu patpat ile paketlenir. Çatlama, kırılma, çizilme tehlikelerine sebep verilmemiş olunur. Yeterli personel verilerek, sizlerden gerekli refakatçi alınarak koordinasyonlu bir çalışma sağlanır. Başarılı çalışma gerçekleşmesi sonunda hizmet sonlandırıldığında ne kadar rahat, kolay bir ofis taşımacılığı işlemi olduğunu sizler kalitemizi anında fark edeceksiniz.

Taşınma işlemi zamanında, iş hayatının engellenmemesi adına minumum sürede eşyalarınız yeni halini koruyarak iş hayatınıza adapte olmanızı sağlıyoruz. Babadan oğul a mesleğimiz 24 sene boyunca istanbul ilimize bu faaliyetlerimiz devam etmektedir.